YAŞAM ÇİÇEĞİ YANTRA KOLYE

299  249 

Yaşam Çiçeği sembolünün faydaları hakkında ürün açıklamasına göz atabilirsiniz.

Temizle

Yaşam Çiçeği Kolyesinin Faydaları

Yaşam Çiçeği; evrenin oluşum ve bolluk enerjisini aktaran çok kuvvetli bir semboldür. Bütünlük ilkesini içinde barındıran bu simge, yaşam ağında kendi konumumuzu bulmamızı ve yeniliklere daha kolaylıkla başlamamızı da sağlar. İçerisinde ilahi bereketin sırrını taşıyan yaşam çiçeği yolumuzda yürürken özümüzle irtibat içerisinde olmayı da sağlar. Işığı yolumuzu aydınlatır.

  • Bu sembolü üzerinde bulunduran ya da onunla meditasyon yapan için beklenmedik fırsatlar ortaya çıkar.
  • Maddi ve manevi olarak güçlendirir.
  • Güvende hissetmeyi sağlar.
  • Kolaylıkla ihtişamın akışını sağlar.
  • Ruhu besler ve neşe verir.
  • Yaşam çiçeği sultanların da kaftanlarında dikilmiş olup, yaşam enerjimizi ve başarılarımızı daha kolay çoğaltır ve korur.

Yaşam çiçeği sembolü, günümüzde duvar motifleri, kolyeler, küpeler, telefon kılıfları, kıyafetler, yaşam çiçeği bileklik ve de yaşam çiçeği dövmesi olmak üzere çok çeşitli ürünlerle karşımıza çıkabilmektedir. Bunların içerisinden yaşam çiçeği kolyesi faydaları olarak merak edilse de aslında diğer ürünlerinde faydaları bulunmaktadır. Yaşam çiçeği kolyesi faydaları için yaşam çiçeği faydaları olarak yukarıda yazan kısımdaki faydaları takan kişiye getireceğine inanılmaktadır.

Yaşam Çiçeği içerisinde barındırdığı desenler ile evrendeki her şeyi meydana getiren kutsal oranların bir başlangıç noktasıdır. Bu kutsal geometri, hem kendi hem de evrenin sırrına ulaşmakta bize destek olur. Bu formu üstünde bulunduran kişinin sezgisel gücünün yükseleceği, negatif enerjilerden de korunacağına inanılır.

En dış çember dâhil olmak üzere birbiri içine geçmiş 20 tane çemberden meydana gelir ve her şeyin sırrını da içerisinde barındırdığına inanılır.

*****

Tüm ürünlerimizi alanlara (kendileri niyet ettikleri sürece) düzenli olarak uzaktan şifa seansları uygulanacaktır ve ürünlerimize enerji yüklemesi yapılacaktır. Enerji yüklemesi için buraya tıklayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Buna ek olarak kolyenizin faydalarını arttırmak için günde 5 dk meditasyon yaparken yantranızı takabilir veya elinizde tutabilir ya da karşınıza asarak kolyenizin desenlerine odaklanabilirsiniz.

Ürün Gönderimi Hakkında Bilgi

  • Ürünlerimiz sipariş üzerine hazırlanır ve bu yüzden kargo süresi 3-5 iş gününü bulabilir.
  • Kargo bedeli fiyatlara dahildir.