UYGUN YANTRA ANALİZİ + 1 YANTRA KOLYE

739  249 

Size uygun yantra analizi; Vedik Astrolog ve AstrolojiKursu.com‘un kurucusu Serkan Bey (LAO) tarafından yapılmaktadır. Kendisini (@Laoizm) instagram’da takip edebilirsiniz.

Bu ürün/hizmeti aldıktan sonra doğum tarihi, saati ve yeri bilgilerini bize whatsapp numaramızdan iletiniz. 

Daha fazla bilgi için ürün açıklamasına göz atabilirsiniz.

Herkesi doğum haritasındaki gezegen yerleşimleri ve içinde bulunduğu gezegen dönemleri farklıdır. Bu nedenle vedik astroloji kaynaklarına göre doğru zamanda doğru gezegeni desteklemek / şifalandırmak önerilir.

Örneğin; Venüs, zararlı gezegen baskısı altında ve düşük durumdaysa; üstelik Venüs dönemindeyseniz; Venüs’ün hayatınıza aşk, evlilik gibi güzellikler getirmesi için güçlendirilmesi gerekebilir. Yantra kullanımı da güçlendirme uygulamalarından biri ve en çok tercih edilenidir.

Bazen Ganesha, Kali, Durga gibi yantraları, bazen de gezegen yantralarını kullanmak gerekebilir. Bunlar bazı dönemler (haftalar, aylar, yıllar) ve bazı özel günler olarak değişebilir.

Eğer hangi yantranın size uygun olduğu konusunda emin değilseniz; uygun yantra analizi alabilirsiniz. Analiz ile birlikte size uygun 1 adet yantra kolye de gönderileceğinden, aslında analize ek ödeme yapmamış olacaksınız.

Ayrıca sitemizin “kategoriler” menüsünden; hangi konu için hangi yantranın uygun olduğuna da göz atarak, kendi seçiminizi de yapabilirsiniz. Hatta güvendiğiniz başka bir astrologdan da danışmanlık alabilirsiniz.

Şunu unutmamalısınız. Evlilik hayatınızın sıkıntılı olmasının sebebi beklendiği gibi Venüs’ün zararlı etki altında olması değil, hiç alakasız gibi görünen Merkür’ün zarar görüyor olması olabilir. Evlilik evinizi yöneten gezegenin düşük olması evlilik hayatında sorunlara neden olabilir. Ayrıca bunun için ana haritanıza bakmak yeterli değildir. Navamsa evlilik haritası ve gezegenlerin genel güçleri (ShadBala puanları) de incelenmelidir.

Bu ürün / hizmeti satın aldıktan sonra Whatsapp numaramızdan (05424567998) doğum tarihi, saati, yeri bilgilerini gönderiniz.