ANKA KUŞU KOLYE

299  249 

Anka Kuşu kolyenin faydaları hakkında bilgi almak için ürün açıklamasına göz atabilirsiniz.

Not : Anka Kuşu kolyesi; kısa bir süre için sitemizden herhangi bir yantra kolye alanlara hediye edilecektir. Kampanya stoklarla sınırlıdır… 

Temizle

Anka Kuşu Kolyenin Faydaları

Anka Kuşu sembolü tarih boyunca birçok farklı kültürde var olmuş ve birçok farklı yorumu olmuştur. En yaygın olarak Anka Kuşu dünyadaki dengeli enerjiyi ve genel dengeyi temsil eder. Anka Kuşu sembolünün uzak doğu kültüründe güçlü bir yorumu vardır.

Anka Kuşu;  inançları gereği, insanlığın gelişimine yardımcı olmak için dünyaya gelmişti. Büyük ve güzel bir kuştu ve doğum yatağı yerine bir ölüm yatağı inşa ediyordu. Anka Kuşu; yeniden doğabilmek için kendini yakar ve küllerinden yeniden doğar. Temel olarak Anka Kuşu, diriltme yeteneğine sahipti ve bu şekilde aslında sonsuza kadar yaşayabilirdi.

Anka Kuşu sembolünü kişisel sembolünüz olarak benimsediğinizde; egonuzun öleceğine ve kişiliğinizin ruhani bilgelikle küllerinden yeniden doğacağına inanılır. Böylece geçmiş hatalarınız ve travmalarınızı geride bırakarak çok daha güçlü bir birey olarak yolunuza devam edebilirsiniz.

Hepimiz bizi aşağı çeken ve çaresiz hissettiren zor zamanlar yaşarız. Böyle zamanlarda; bu Anka Kuşu sembolizmini güç için çağırabiliriz ve yeniden doğuş yolunda savaşımızı kazanmak için enerjimizin yenilenmesini sağlayabiliriz.

Hayatımızda hangi zorluklarla karşılaşırsak karşılaşalım, Anka Kuşu sembolizmi her zaman dayanabileceğimizi ve küllerimizden yeniden doğabileceğimizi hatırlatmak için oradadır.

Anka kuşu, yaratıcı dönüşümümüzün bir sembolüdür. Hayatımızı dönüştürmemizi ve manevi farkındalığımızla daha derin bağlantı kurmamızı sağlar.

Eski bir efsane, yaratıcı bir dönüşüm öncesinde, sırasında ve sonrasında karşılaşılan genel süreci tanımlar. Her insanın gerçekleştirme seçeneğine sahip olduğu dönüşümü açıklar. Anka kuşu efsanesi; özgürlüğümüzün kapısıdır. Daha iyi ve güçlü bir yaşam sürmenin yolu bazen yeniye yer açmak için eski bir şeyin yok edilmesi ve dönüştürülmesidir.

Hayatınızı dönüştürmeniz gereken zamanlarda yapacağınız meditasyonlarda Anka Kuşu Kolyenizi sembol olarak kullanmak için karşınıza koyabilirsiniz. Bu kolye sizi motive eder ve dönüşümünüze destek olur…

Ayrıca kolyeniz için düzenli olarak uzaktan enerji dengeleme çalışması yapılacaktır. Detaylı bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.